Zaloguj przez Facebooka
Blog · Archiwum · Galeria · Linki · Kumple · O Mnie
Zwykły lipiec.
napisany: 31.07.2007 · 16:13 · dodał: unobserved · komentarze: 2
No, mimo tego, że obecna pogoda jest zajebista (coś ok. 20 stopni, niebo zachmurzone, od czasu do czasu leciutki deszczyk), to i tak ten miesiąc jest strasznie chujowy. (był?)

Może i były gorsze, jednak tak monotonnego miesiąca nigdy nie przeżyłem.
Normalnie, idę spać i wiem, co jutro będę robił, każdy szczegół mogę sobie zaplanować i nic mnie kurwa nie zaskoczy. Takie są wakacje, może i z jednej strony to fajne, ale z drugiej... nudne takie...

Jednak dziś pojawił się zwiastun sierpnia. Myślę sobie, żeby pokosić trawę, bo w gruncie rzeczy to się nudzę, a poza tym to przyjemna robota, no i... trawa ładnie wygląda.
Tak więc wziąłem sobie jakieś rękawiczki, i mimo tego, że do koszenia trawy potrzebne są one jak xbox lothronikowi, to przynajmniej klimat jest.
Tak więc podchodzę sobie do kosiarki, próbuję ją od odpalić. Bezskutecznie. No dobra, może nie ma paliwa, patrzę... pełny zbiornik! No to szarpię się jeszcze przez 5 minut z tą pierdoloną linką, mającą za zadanie rozruszać silnik, ale nichuja.

Trochę się powkurwiałem, trochę pomyślałem, i doszedłem do wniosku, że to w sumie dobry omen.Idę sobie muzyki posłuchać. Witamy sierpniu!
tommypl
napisany 31.07.2007 o godzinie 19:36
zobacz profil autora
ja tam jadę na obóz w siepniu więc się nudzic nie będe!
Roger
napisany 31.07.2007 o godzinie 17:44
zobacz profil autora
Wpadnij do mnie o/
wybierz stronę: 1
© 2004 - 2024 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Engine by sdr · Design & Content by unobserved · Odsłon 44095 · Wizyt 36085