Zaloguj przez Facebooka
Blog · Archiwum · Galeria · Linki · Kumple · O Mnie
Czyty do sa
napisany: 25.02.2008 · 23:10 · dodał: unobserved · komentarze: 8


jesteś cipa a nie pro.

gdyż:

>>>>> zdychac.
Nadszedł Grudzień....
napisany: 01.12.2007 · 16:59 · dodał: unobserved · komentarze: 4 · zamknięty
...i zasypało nas śniegiem!
jak ja lubie wieczory : D
napisany: 23.11.2007 · 21:03 · dodał: unobserved · komentarze: 5 · zamknięty
witam, muszę złożyć zażalenie do administracji gtg z dwóch podowdów:
1. jak pisalem tytul tej notki, to zabraklo mi mozliwosci wystukania jednego znaku (więc musiałem usunąć kropkę po 'wieczory', zeby wszystko sie zmiescilo.
2. i tutaj juz na serio: chodzi o shoutbox. brak mozliwosci napisania dwoch (lub wiecej) shoutow pod rzad to jakies nieporozumienie, bezsens, glupota, a pfe, pfe pfe! plakac sie chce. : /
Notka numer 4.
napisany: 05.09.2007 · 20:08 · dodał: unobserved · komentarze: 5 · zamknięty
Dwa miesiące przerwy zdecydowanie wystarczyły, szczerze mówiąc, to nawet mam ochotę chodzić do szkoły. Trochę to dziwne, co?

A wakacje były całkiem przyjemne, zleciały normalnym, spokojnym tempem i jestem z nich zadowolony. Chociaż... szkoda trochę, że jednak nigdzie się na dłużej nie wyrwałem. Trudno.

Ok, wracając do szkoły... ten rok zapowiada się całkiem udanie, tzn. po prostu mam takie przeczucie. Poza tym druga klasa jest taka... luźna. Żadnych testów i innych dupereli, z nauczycielami chyba trafiłem, jak mogłem najlepiej. eee, no, pani od polskiego mogłaby być inna, ale i tak wpadła tylko na dwa miesiące.

To by było chyba na tyle.

Aha, dla osób, których nicków nie ma potrzeby podawać - moja poprzednia notka była NAPRAWDĘ prośną o głosowania na blog fana_gta.

Pa.
Zniechęta.
napisany: 01.09.2007 · 15:56 · dodał: unobserved · komentarze: 3 · zamknięty
Witam!

Serdecznie zachęcam wszystkich do głosowania na ten blog.

Proszę również o niegłosowanie na mój blog, ponieważ:
-nie ma tu niczego ciekawego,
-pada tu śnieg,
-nic tu się nie dzieje,
-fanowi_GTA nie podoba się ten blog,
-tekst w pewnych miejscach zlewa się z tłem,
-na liście moich kumpli nie na fana_gta
No i przede wszystkim dlatego, że... BRAKUJE MI JESZCZE PONAD SZEŚĆDZIESIĘCIU AUT, DO ZDOBYCIA CZWARTEGO LEVELU!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zwykły lipiec.
napisany: 31.07.2007 · 16:13 · dodał: unobserved · komentarze: 2 · zamknięty
No, mimo tego, że obecna pogoda jest zajebista (coś ok. 20 stopni, niebo zachmurzone, od czasu do czasu leciutki deszczyk), to i tak ten miesiąc jest strasznie chujowy. (był?)

Może i były gorsze, jednak tak monotonnego miesiąca nigdy nie przeżyłem.
Normalnie, idę spać i wiem, co jutro będę robił, każdy szczegół mogę sobie zaplanować i nic mnie kurwa nie zaskoczy. Takie są wakacje, może i z jednej strony to fajne, ale z drugiej... nudne takie...

Jednak dziś pojawił się zwiastun sierpnia. Myślę sobie, żeby pokosić trawę, bo w gruncie rzeczy to się nudzę, a poza tym to przyjemna robota, no i... trawa ładnie wygląda.
Tak więc wziąłem sobie jakieś rękawiczki, i mimo tego, że do koszenia trawy potrzebne są one jak xbox lothronikowi, to przynajmniej klimat jest.
Tak więc podchodzę sobie do kosiarki, próbuję ją od odpalić. Bezskutecznie. No dobra, może nie ma paliwa, patrzę... pełny zbiornik! No to szarpię się jeszcze przez 5 minut z tą pierdoloną linką, mającą za zadanie rozruszać silnik, ale nichuja.

Trochę się powkurwiałem, trochę pomyślałem, i doszedłem do wniosku, że to w sumie dobry omen.Idę sobie muzyki posłuchać. Witamy sierpniu!
Odbudowa szkód.
napisany: 26.07.2007 · 15:33 · dodał: unobserved · komentarze: 9 · zamknięty
Witam.

Blog ten niedawno został splądrowany przez złego szatana, więc wziąłem się do roboty i postanowiłem go odbudować. Zainstalowałem system zabezpieczeń w postaci krzyżów, olejków, czosnku i innych amuletów antyszatańskich. Postanowiłem też zatrudnić Agnenta 47(siedzi sobie teraz na topie), by strzegł moich notek. Tak więc bójcie się.

Edit: Nie zdążyłem jeszcze odbudować go w pełni, więc miejscami napisy zlewają się z tłem. Kiedyś to poprawię!
© 2004 - 2024 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Engine by sdr · Design & Content by unobserved · Odsłon 44448 · Wizyt 36438