Zaloguj przez Facebooka
Blog · Archiwum · Galeria · Linki · Kumple · O Mnie
i cant see nobody
napisany: 27.03.2013 · 21:58 · dodał: sysek · komentarze: 1
Znów mamy taki moment w życiu, że przysiadamy sami nad sobą i myślimy. Nie jest to dobrym pomysłem ze względu na to, że nie znamy siebie. Mówimy o sobie, ale i tak się nie znamy. Dawno nie miałem tego w palcach żeby pisać, nie miałem czasu tylko dlatego, że muszę pracować nad wolną polską. Ale z czasem przychodzi do mnie muzyka, może i nie nowa, ale ta stara, ta nagrana w latach '60, '70. To mnie tylko napędza żebym wstał rano i chyba był sobą. Nie ma nic idealnego, ja nie jestem człowiekiem ideałów. Prawie rzucam swoje ideały jeżeli chodzi o pracę socjalistyczną. Ale nie o tym. Chciałbym napisać kolejny swój pseudo filozoficzny post. Ja po prostu lubię wylewać swoje myśli, nie-logiczne. To nie jest ten czas w którym powinienem być, ale tego się nie zmieni. To nie jest moja muzyka, muzyka powinna iść z serca (nie mówię, że ta nowa nie idzie), ale to nie jest to samo co było.

*i tutaj się ucina*.
i can never have
napisany: 25.08.2012 · 08:07 · dodał: sysek · komentarze: 3 · zamknięty
Przychodzi taki moment w naszym życiu, gdy wszystko upada. Tworzymy idee, mamy swoje zasady, moralność. Nasza miłość rozkwita i jesteśmy szczęśliwi. Ale czasem jest tak, że wszystko upada. Cała nasza otoczka, którą zwiemy ideą, szczęściem, marzeniem po prostu upada. Śmieszna rzecz zwana utopią pokazuje swoje pazury. Mamy różowe okulary przez które parzymy. W tym okresie nie słuchamy innych, bo po co? Nasza racja jest większa niż racja ludu. Jedna jednostka wie lepiej, czyli my (ja), a nie lud który nie obcuje z nami. Nie słuchamy ich, idziemy swoim krokiem. A kiedy wszystko upada, żałujemy wszystkiego. Żałujemy, że nie słuchaliśmy. Dlaczego uczymy się tylko na błędach ? Dlaczego jesteśmy mądrzy, kiedy coś się stanie? Bo wtedy się uczymy jak nie postępować. Ale jak można nazwać człowiekiem który drugi raz popełnił ten sam błąd? Głupcem? Nie wiem. Ale wiem, że czas idei chyba upadł. Wraz z dzisiejszym dniem.
#1 dzień dobry
napisany: 05.05.2012 · 08:55 · dodał: sysek · komentarze: 1 · zamknięty
1.
2.
3.
4.
5.
6.

dzień dobry. :)
Moskwa
napisany: 30.04.2012 · 21:35 · dodał: sysek · komentarze: 1 · zamknięty
Jedynym celem została Moskwa. Jedyne socjalistyczne miasto które chce zwiedzić. Zgoliłem dziś brodę, po co mi ? Coś się kończy, coś zaczyna. A ja nie chce się smucić, tylko być radosnym ! Jak wiecie, albo i nie, nie jestem już z moim marzeniem. Popełniłem bład, tworząc marzenie w człowieku. Tak się nie robi, ale wiecie co? Nawet się nie smucę jak kiedyś. To jest dziwne, a zarazem inne. Czasem przebłyski smutku się pojawią, a tak. Jestem radosnym syskiem. :)
O szkockiej.
napisany: 06.03.2012 · 20:14 · dodał: sysek · komentarze: 4 · zamknięty
Dzisiaj tworzę coś nowego. Coś niesamowitego. Zakochałem się po uszy. Półtora roku. A kiedyś wam marudziłem, świat się chyba zmienił na lepsze. Stworzyłem nową rzeczywistość, nowego ja. Nowego syska. Nie ma smutku, nie ma niedojrzalstwa. Wstałem jako nowa osoba, jako człowiek mający cel. Dwa marzenia się spełniły, jedno przede mną. Moskwa. Czy mi się uda? Kiedyś na pewno. Dlaczego akurat Moskwa? Nie umiem wam powiedzieć dlaczego. Nie zrozumiecie, po prostu. Moskwa - stolica byłego ZSRR. Kolebka socrealizmu, siedmiu sióstr. Całe miasto zbudowane po to żeby pokazać potęgę, potęgę sowieckiego kraju. Ale nie o tym. Dziś o was, o czym marzycie? Co was napędza na ten dzień, co was smuci, o czym myślicie na codzień? Co zaczęliście robić do realizacji swoich marzeń. Ja wam powiem, że niedługo zobaczycie nowe zdjęcia z Zenita. Dawno nim nie robiłem. Ale, trzymajcie mnie za słowo. Chciałbym podziękować, wam, internautom, że czasami mnie czytacie, wspieracie i tworzycie ze mną coś. Coś nowego.
Coś o sobię
napisany: 11.02.2012 · 22:10 · dodał: sysek · komentarze: 6 · zamknięty
Mam ochotę dziś napisać coś smutnego. Brakuje mi weny, do wszystkiego. Przestałem się fascynować gitarą już dawno temu, przestałem na niej grać. Nie pamiętam nut ani niczego. Nie mam weny do pisania czegokolwiek, skryptów php, czy innego języka. Dlaczego? Bo wszystko już jest. Chciałbym się zająć czymś nowym. Chciałbym kręcic filmy, ale przecież mnóstwo jest filmowców-amatorów. Brakuje mi weny, bo przecież wszystko jest. Trudno jest wybić się ponad wszystkimi, chyba, że stworzy się jakaś rewolucje. Miałem pomysł na nagrywanie filmików z gier, po co? Przecież inni to robią. Tak patrząc na siebie, to ja nic nie umiem. Nie robię nic ciekawe w życiu. Pracuje tylko w sklepie ze sprzętem apple, a jak to się skończy to co ja będe robił dalej? Nie wiem, i to mnie nurtuje, bo chciałbym coś robić, coś co ktoś o mnie powie 'Wow, jak to zrobiłeś', czy podobnie. Chciałbym się w czymś wyróżniać.
12 miesięcy
napisany: 10.10.2011 · 20:28 · dodał: sysek · komentarze: 1 · zamknięty
To odnośnie jednego. Niedługo mi minie 12 miesięcy miłości. To jedna ze zmian.
Pamiętacię moje marzenie, mój ideał ? Ruda, zielone oczy, piegi. Czasem warto marzyć. ;)
Dojrzałem, emocjonalnie. Fizycznie zrzuciłem 20kg. I nadal dąże do zmniejszenia wagi. zaczałem studia, informatyczne, filologię rosyjską kiedyś na pewno zacznę studiować. Nie robię już zdjęć, bo nie mam po prostu czasu na to, ale pewnie wrocę do tego (tzn robię, ale aparatem rudej).

no, to na tyle.
czerwony świat.
napisany: 08.10.2011 · 14:30 · dodał: sysek · komentarze: 4 · zamknięty
Haha. Minęło tyle czasu od pisania notki. Dosyć długo. Człowiek wydoroślał, ideały zostały, a idee wtłacza się w codzienność. Dużo się zmieniło. Wydoroślałem, dawne smutki już uciekły, i bo po co mają wracać?
.
napisany: 29.01.2010 · 20:00 · dodał: sysek · komentarze: 0 · zamknięty
10 piosenek. 10 komentarzy. wiecej nie licze. dzis albo jutro.
2009
napisany: 31.12.2009 · 09:13 · dodał: sysek · komentarze: 1 · zamknięty
zmarnowane 10 miesiecy, picie wódki z lazlofem (pozdro), zdjęcia zenitem. miłe akcenty i smutne. ciekawie i smutno. warto o niektórych rzeczach zapomnieć, a niektóre wpisać do siebie. dzieki, dzieki i witamy nowy rok.

/me polewa
© 2004 - 2024 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Engine by sdr · Design & Content by sysek · Odsłon 75399 · Wizyt 67674