Zaloguj przez Facebooka

Skowron

blog

b l o gg a l e r i ao   m n i e
przyzwyczajenia się nie zmieniają
napisany: 12.08.2018 · 09:40 · dodał: Skowron · komentarze: 4
Dziś sprzątając sporo w skrzynce mailowej, której login pamięta jeszcze czasy początków internetu natknąłem się niewinnie na newsletter'a z Rockstar Propaganda. W sumie od dłuższego czasu miałem zamiar zrobić z nim porządek - nie czytam go, irytuje mnie gdy pałęta się między wiadomościami o niezapłaconych fakturach, czy innych mailach z korespondencją od klientów.
Gmail ma to do siebie, że po wrzuceniu jakiejś frazy w wyszukiwarkę pocztową, potrafi zaskoczyć ilością przechowywanych wiadomości. Jakież było moje zdziwienie i jednocześnie łezka sentymentu gdy stary już w realnym świecie Maciej, mógł przypomnieć sobie, że kiedyś w internecie był w 'newsroomie' GTAReview jako Szczaw vel. Skowron (taki pierwszy rebranding). Czasów gdy IRC królował jako narzędzie komunikacji. Czasów gdy przegrywanie modów, robienie screenów, filmików aby błysnąć na którejś ze stron tematycznej. Czasów gdy praca przy komputerach których dzisiejsza prędkość śmiało ustępuję dobrej klasy smartfonowi sprawiała więcej irytacji niż przyjemności. Jakież było przyjemne przypomnieć sobie o długich nocach zmarnowanych (spędzonych?) na IRC'u, SA-MP, GTA Multiplayer
Akurat teraz gdy człowiek w dorosłości siedzi po uszy i ma jej serdecznie dość. Ba! Znalazłem nawet na tym blogu zdjęcie swojego pierwszego kawalerskiego auta!

sdr kawał dobrej roboty, że jako jedna z nielicznych stron 'tamtego GTA' - ta jeszcze nie dość że się trzyma, to trzyma też poziom!

Cholera, miałem zrobić miejsce na skrzynce, a już zaczynam odpływać w sentymentach. Jeżeli ktoś ze starej dobrej ekipy jeszcze tutaj zagląda, zostawcie jakiś kontakt :)
© 2004 - 2024 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by Skowron · Odsłon 48410 · Wizyt 40276