Zaloguj przez Facebooka

sdr

blog

blogarchiwumgalerialinkikumpleo mnie
The Evolution Has Come
napisany: 04.12.2022 · 22:17 · dodał: sdr · komentarze: 6
Dokładnie 17 lat temu zadebiutowała piąta (aktualna) wersja GTAthegame. Napisałem wtedy, że jest to "prawdopodobnie ostatnia odsłona" i... na razie słowa dotrzymuję 😛 choć jak wiemy kilka liftingów wizualna warstwa w minionych latach przeszła. Tak czy inaczej, z okazji tej nieszczególnie okrągłej rocznicy postanowiłem wprowadzić kolejne zmiany.

Z pewnością zauważyliście po wejściu na stronę główną, że wygląda teraz nieco inaczej. Jakby więcej miejsca na treść się zrobiło? To prawda, ale pikseli w pasie wcale nie przybyło. Wiadomo, trzeba trzymać fason 😉

Najważniejsza zmiana to usunięcie środkowej kolumny, która swego czasu była wyróżnikiem naszej strony i dobrym miejscem na "reklamy". Wyświetlały się tam buttony i linki do sklepów, w których można kupić GTA. Te drugie wyrzucam bez żalu, a buttony przeniosłem do lewej kolumny, gdzie zastąpiły listę eventów multiplayer.

Ponadto usunąłem nieużywane już od jakiegoś czasu miejsca po reklamach Google, wyszukiwarkę Google i gruntownie przemeblowałem stopkę. Odświeżone zostały też gradienty tła strony oraz nagłówki newsów i tekstów.

Mam nadzieję, że zmiany, choć dla oka może niewielkie, to przypadną wam do gustu. Pod maską niemało się jednak zmieniło dlatego dawajcie znać jeśli zauważycie jakieś glicze 💥
Podpowiedź #3
napisany: 02.06.2022 · 11:15 · dodał: sdr · komentarze: 13 · zamknięty
W nawiązaniu do: https://www.gtathegame.net/?nr=3902

Cytat:
Dzisiaj na stronie pojawiła się jeszcze jedna nowość. Można ją traktować w kategoriach "easter egga", choć nie jest specjalnie ukryta Kto pierwszy ją znajdzie, również otrzyma nagrodę. Na odpowiedzi w komentarzach czekam do skutku.

Ekhm: "nowość" znajdziecie w profilu użytkownika.
Jak otwarta księga
napisany: 09.04.2022 · 00:51 · dodał: sdr · komentarze: 3 · zamknięty
Żarty żartami, ale niektóre pomysły bywają warte realizacji. Dziś parę (a może bardziej para) usprawnień na forum.


Po pierwsze, możliwość bezpośredniego linkowania do konkretnych postów, niezależnie od strony w temacie jak i miejsca na tej stronie. Link do skopiowania po kliknięciu pierwszej ikony w prawym górnym rogu posta.

To jednak tylko efekt uboczny drugiej nowości. Ze specjalną dedykacją dla M., wprowadziłem możliwość przeglądania historii postów dowolnego użytkownika forum. Do listy można przejść klikając ikonę Posty w stopce posta danej osoby. Miłych podróży w czasie
© 2004 - 2023 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by sdr · Wizyt 134105