Zaloguj przez Facebooka
Blog · Archiwum · Galeria
EFLC Multiplayer Flashback
napisany: 29.04.2020 · 06:44 · dodał: chaos · komentarze: 3
W multi jak w życiu. Wszystkie złe uczynki wracają do ciebie. Tym razem klip zmontowany z kilku innych filmów autorstwa @k5 i @sdr. Pozwoliłem sobie na ten zabieg, bo jestem na tym filmie, a mój klip gdzieś zaginął. Taka sytuacja.Oryginały do zobaczenia tu i tutaj.

Co za wybuchowy poranek.

Wiecie, że GTA IV ma już 12 lat? I jest bardziej martwe niż kiedykolwiek.
sdr
napisany 04.05.2020 o godzinie 10:43
zobacz profil autora
Bo ja wiem czy niechciane? Widać, że nie chcieli eksperymentować z nowym silnikiem na flagowej serii, stąd Table Tennis i RDR. Dziwne tylko, że skoro już byli tak ostrożni, nie wypuścili na RAGE-u żadnej innej pecetowej gry przed IV. To by mogło ich uchronić przed wtopą.

Co do wyłączności Epizodów na X360 to wcale im się nie dziwię. Łatwe 50 baniek, a te ostatecznie i tak wyszły na wszystkich platformach. Z kolei multi, no to też było pierwsze podejście do tematu od bardzo długiego czasu. Widać, że nie mieli wtedy za bardzo pomysłu jak to ogarnąć - a może mieli tylko brakło zasobów, bo nowy silnik wystarczająco dawał im w kość? :P Trudno powiedzieć.

Tak czy inaczej, z perspektywy czasu oczywiście widać niedoskonałości, ale to zawsze tak jest, bo zauroczenie przemija. Trzeba jednak pamiętać też jakie wrażenie gra robiła po premierze.
chaos
napisany 29.04.2020 o godzinie 20:34
zobacz profil autora
Z biegiem lat odnoszę co raz większe wrażenie, że IV to takie niechciane dziecko Rockstara. Premiera na PC narobiła smrodu, który ciągnął się latami, dodatki początkowo były exclusivem M$, Multiplayer nie wyszedł nigdy z wersji beta no i gra zawierała mnóstwo niedoróbek tak jak mówisz.

Z drugiej strony to pierwsze GTA na RAGE’u i Euphori bez których nie byłoby GTAV albo wyglądało by jak gówno przy płocie. To także poruszająca, mroczna historia. Eksperymenty z trzema protagonistami, niezapomniane misje co-op, doskonale odwzorowana mapa, realistyczny model jazdy i realizm w ogóle. Kawal profesjonalnej roboty, który zdaje mi się nie został odpowiednio doceniony. Gdyby nie IV to każda kolejna gra Rockstara wyglądała by inaczej.
sdr
napisany 29.04.2020 o godzinie 15:12
zobacz profil autora
A będzie tylko gorzej. Mogliby dać LC drugie życie wrzucając mapę do Online'a.

Fajnie widać na tych filmach niedoróbki fizyki, jak postacie w eksplozji się miotają :P
wybierz stronę: 1
© 2004 - 2024 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Engine by sdr · Design & Content by chaos · Odsłon 150479 · Wizyt 128063