Zaloguj przez Facebooka

brodaty

blog

b l o ga r c h i w u ml i n k ik u m p l eo   m n i e
Fatal error
napisany: 25.01.2014 · 18:36 · dodał: brodaty · komentarze: 5
Hej.

Nie wiem, czy to tak tylko u mnie, czy to "wina" ustawień, ale loguję się na GTG w miarę często, a w moim profilu w polu ostatnio widziany cały czas widnieje data 02.02.2013, 16:01.

To bodajże na tyle ;)
Panie, co jest z tym blogiem?!
napisany: 19.11.2013 · 14:11 · dodał: brodaty · komentarze: 4 · zamknięty
Miał być długi wpis, ale mi się skasował. Nie ma mowy, żebym pisał drugi raz. Wrr!

P.S. Wpis miał być o instytucji żerującej na (głównie) młodych ludziach, a zwanej... domyśla się ktoś? ;)
Nie samym sukcesem człowiek żyje
napisany: 21.12.2012 · 21:38 · dodał: brodaty · komentarze: 17 · zamknięty
Joł. Wygląda na to, że długo zapowiadany koniec świata jednak nie nastąpił... Niestety, budowa bunkrów na nic się zdała. A zgromadzone zapasy żywności pewnie się zmarnują.

To taki wstęp, który jednak nie ma nic wspólnego z dalszą częścią dzisiejszego wpisu.

A chciałbym dziś napisać o moim egzaminie na prawko na kategorię C. Pomyślałem, że skoro w nowym roku mają wejść nowe, zaostrzone zasady zdawania egzaminów na prawo jazdy, warto podnieść tłusty zad i zdać drugą, wymarzoną kategorię jeszcze w tym roku. Egzamin teoretyczny zdawałem 5 grudnia, praktyczny zaplanowałem sobie na 18 grudnia. Niestety, czeka mnie drugie podejście, już w nowym roku, ale jeszcze na starych zasadach.

Nie zdałem, no nie zdałem... Egzamin rozpocząłem o 8:40, skończyłem o 9:50. Na placu oprócz czynności przy samochodzie (nasza grupa wylosowała sprawdzenie świateł pozycyjnych oraz sprawdzenie poziomu oleju w silniku) robiłem oczywiście łuk, potem parkowanie skośne oraz parkowanie równoległe (tyłem). Wszystko pięknie, idealnie. Potem miasto. Egzaminator ewidentnie w każdym dosłownie miejscu próbował doszukać się błędu. No i niestety palant się doszukał ;| Oblałem, bo najechałem na powierzchnię wyłączoną z ruchu podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu. Niby mały błąd (dla mnie w ogóle nie powinno liczyć się tego jako błędu w przypadku samochodów o dużych gabarytach, powyżej 3,5 ton, ponieważ wiadomo, że tego typu pojazdy nie zawsze idealnie zmieszczą się w pasie), ale cóż...

Mówi się trudno. Drugie podejście 2 stycznia 2013 roku. Oby udane.
Koniec świata?!
napisany: 16.12.2012 · 16:07 · dodał: brodaty · komentarze: 3 · zamknięty
Ludzie są zabawni. Potrafią uwierzyć w każdą bzdurę. W każdą brednię. Wystarczy, że media podchwycą jakiś temat, ot, chociażby o końcu świata, który według przepowiedni Majów nastąpić miałby 21 grudnia 2012 roku... I nagle... ni stąd, ni zowąd rodzi się strach, panika. Nagle... ni stąd, ni zowąd wszyscy wokół robią w majty. Kurczę, czy naprawdę jesteśmy tacy głupi?!

Ostatni raz świat skończyć miał się 1 stycznia 2000 roku, coś jednak poszło nie tak, coś nie wypaliło. Może was zmartwię, może nie, ale 21 grudnia 2012 roku też coś pójdzie nie tak, też coś nie wypali. I końca świata nie będzie, ot co! Przynajmniej do czasu, póki ludziska nie wymyślą kolejnej daty ostatecznej.

A taką, znając życie, wymyślą na pewno.
Hello, world! ;D
napisany: 09.12.2012 · 19:44 · dodał: brodaty · komentarze: 3 · zamknięty
Cześć wszystkim. Jak widać, założyłem sobie bloga na GTAthegame.net. Nawet fajne opcje ma, ale przydałoby się więcej stylów, bo z tych, które są żaden mi się nie podoba ;D Yyy... no nie wiem, cóż więcej mógłbym dodać :P Dobra, kończę. Postaram się, aby kolejne wpisy były dłuższe i ciekawsze. Nara! ;D
© 2004 - 2024 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by brodaty · Odsłon 7025 · Wizyt 6363