Zaloguj przez Facebooka

Roger

blog

b l o ga r c h i w u mg a l e r i al i n k i
Kim dziś jestem?
napisany: 09.10.2012 · 21:54 · dodał: Roger · komentarze: 3
Wchodząc dziś na GTG, spojrzałem na newsa z 2006 roku. Przez moment w mojej głowie był obraz tego, kim byłem, co robiłem wtedy i co czułem. Zrozumiałem jak nieubłaganie szybko czas biegnie do przodu. Przypomniały mi się słowa mojego wychowawcy ze szkoły średniej, który to we wrześniu, w pierwszej klasie, na samym początku powiedział nam wszystkim, całej klasie, że teraz przeżyjemy najpiękniejsze chwile swego życia oraz to, że ten czas minie tak szybko, jak pstryknięcie palcem. Wtedy jeszcze, gdy miałem te 16 lat nie zdawałem sobie z tego sprawy. Teraz siedzę, piję browara, oglądam serial w internecie i przygotowuje się do snu, bo o 4:30 trzeba wstać, iść do roboty, zapierdalać za marny grosz. Patrząc w tył strasznie mi szkoda tych wszystkich lat, które tak szybko minęły. Były to dla mnie magiczne czasy, które nigdy nie powrócą, czasy beztroskiego życia. Lubię też czasem grzebać w czeluściach internetu, czytając swoje dawne wypowiedzi, oglądać zdjęcia. Napawa mnie to smutkiem, bo to wszystko przeminęło. Szczególnie odczuwam to oglądając zdjęcia. Nawet te z mojej galerii na blogu. Pamiętam każdy moment z nich, pamiętam, jak je robiłem. Zastanawiam się wtedy, kim byłem, a kim jestem teraz.
A może za 5 lat będę myślał to samo, co teraz? Za 5 lat będę myślał o tym, że jak zajebiście było w 2012...
Pozytywną rzeczą w tym "nowy, dorosłym" życiu może być to, że postanowiłem spełniać swoje marzenia. Jestem w trakcie robienia prawa jazdy kat. A, a potem kupuje motocykl i objadę Polskę. I pierdolę pogoń za kasą, na to jeszcze przyjdzie czas. Nie chce zatracić resztek siebie.
Na razie pozostało mi uśmiechać się do swych myśli, marząc o lepszym jutrze.
Patryk
napisany 10.10.2012 o godzinie 13:48
zobacz profil autora
Właśnie, może to przez to, że czas leci z góry jesteśmy nastawieni na smucenie, a tak naprawdę teraz też jest ***iście?
sdr
napisany 10.10.2012 o godzinie 00:24
zobacz profil autora
Będzie dokładnie tak jak mówisz. Za 5 lat znowu obejrzysz się za siebie i pomyślisz jak było ***iście. Nie zapomnij przeczytać wtedy tego posta ;) Hm. A może w 2006 wcale nie było aż tak super? Może było po prostu tylko trochę lepiej? Trochę inaczej? Może po prostu się o tym nie myślało?
Patryk
napisany 10.10.2012 o godzinie 00:22
zobacz profil autora
Mam ostatnio dokładnie tak samo, szczególnie w kwestii ówczesnej zajawki GTA.
wybierz stronę: 1
© 2004 - 2024 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by Roger · Odsłon 104022 · Wizyt 90488