Zaloguj przez Facebooka

fan_GTA

blog

blogarchiwumgalerialinkikumpleo mnie
Pomysł na 6tkę
napisany: 27.01.2019 · 18:50 · dodał: fan_GTA · komentarze: 5
Tak sobie ostatnio gdybałem, co to by było, gdyby było inaczej niż jest jest teraz.
Moje gdybanie miało związek z tym co najbardziej lubimy, czyli z grami, a dokładniej rzecz biorąc z gta. Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było, gdyby w kolejnej części serii, było takie coś, że jak jedziemy (my w sensie nasz główny bohater i postać poboczna) samochodem i nasz główny bohater zmieni radio w samochodzie to ta postać poboczna jakoś to skomentuje, np. czemu to przełączyłeś słuchałem (-am) tego, albo fajna piosenka.
No i chciałbym, żeby główny bohater bardziej się zintegrował z otoczeniem, w sensie, że np. porozmawia z jakimś przechodniem i będą opcje dialogowe do wyboru, albo, że usiąść na ławce w parku.

A poza tym, to wciąż nie mogę się nadziwić, czemu Rockstar nie chce wydać gta iv w wersji zremasterowanej na ps4 i xone. Ta gra sama się o to prosi. Ja bym w takiej wersji widział tryb fotograficzny, bo samo dodanie telefonu z aparatem w grze jest o kant d rozbić, jak nie można zrobionych zdjęć zapisywać.

Również nie rozumiem tego, dlaczego w V nie ma możliwości zapisywania zdjęć na dysku konsoli.

To chyba tyle w tym temacie.
chaos
napisany 28.01.2019 o godzinie 19:02
zobacz profil autora
Właśnie znalazłem dane pokazujące poziom porażki Rockstar Games w dziedzinie urządzeń przenośnych. Ostatnią wydaną grą mobilną było Liberty City Stories która ma na samego tylko Androida ilość pobrań pomiędzy 50 a 99 tyś. Wspomnę też, że na iOS nie potrafią wydać od 2 lat patcha na crashującą się grę ;)) Natomiast GTA III, Vice City czy San Andreas mają ponad milion instalacji każda. Chyba ktoś doszedł do wniosku że portowanie VCS czy IV się nie zwróci i dali sobie spokój. Hajs się zgadza bo płynie rzeką z #Online, a programistów można było oddelegować do innych prac. Może nawet siedzą teraz nad GTA VI ;-)
sdr
napisany 28.01.2019 o godzinie 12:56
zobacz profil autora
Mnie tam w sumie jakoś specjalnie na mobilnej IV nie zależy. Jest dostępna na najważniejszych platformach, kto chciał to już pewnie zagrał, a granie w IV w tramwaju? Jakoś mi się nie widzi. No, ale ja jestem "starej daty" ;)

A w realizm to R* na pewno będzie brnął, bo oni zawsze bardziej niż w rozległe mapy woleli inwestować czas w mniejsze, ale ciekawsze, bardziej szczegółowe. Więcej interakcji z otoczeniem też pewnie będzie, ale nie liczyłbym na wiele więcej niż w RDR2. Chociaż tam też nie jest to jakoś super rozbudowane. Na dłuższą wymianę zdań możemy liczyć tylko w przypadku oskryptowanych postaci istotnych dla fabuły. Zwykłych NPCów można najwyżej pozdrowić albo zaczepić i jest to chyba umotywowane tylko systemem honoru.
chaos
napisany 27.01.2019 o godzinie 21:20
zobacz profil autora
Smartfony właśnie są, nawet o mocy obliczeniowej kilkukrotnie większej od komputerów na jakie IV wychodziła. Możliwości jakie daje rynek mobilny też. Ale jakoś ta banda programistów nie chce tego wykorzystać... Poza tym gdzie jest mobilne Vice City Stories?
fan_GTA
napisany 27.01.2019 o godzinie 21:06
zobacz profil autora
Mobilne GTA IV pewnie powstaje, ale jeszcze nie ma jeszcze takich smartfonów coby uciągnęły taką grą, zresztą wystarczy sobie przypomnieć jak słabo (żeby nie powiedzieć tragicznie) była zoptymalizowana IV na PC. No właśnie z tym RDR2 problem jest taki, że tych interakcji, misji pobocznych jest tak dużo, że gracz nie wie w co pierwsze ręce włożyć.
chaos
napisany 27.01.2019 o godzinie 20:46
zobacz profil autora
Ja się nie mogę nadziwić dlaczego jeszcze nie ma GTA IV na urządzenia mobilne. Czyżby wyniki finansowe gier mobilnych były dalekie od oczekiwanych? Odnośnie większych interakcji, myślę że GTA VI jeżeli powstanie będzie miała takich opcji aż za nadto. Patrząc na wydane niedawno RDR2 jest tam sporo pobocznych kwestii i rzeczy do zrobienia.
wybierz stronę: 1
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by fan_GTA · Odsłon 245671 · Wizyt 217090