Zaloguj przez Facebooka
Blog
DirectLink.pl-o co kaman
napisany: 20.01.2008 · 21:41 · dodał: bim · komentarze: 2
No więc tak... Directlink.pl jest to "pozycjoner". Strona typowo dla google, dla wypozycjonowania linków jakie dodaliście. Oczywiście, pierw nam musi PR skoczyć, ale reklamy na tibia.pl, ubar.pl, foteka.pl, pokolenie.eu, ourtibia.com i prau innych seriwsach w drodze. Dodałem już GTG (nie miałem pomysłu na nic innego), chyba się nie obrazi SDR? :D

Co do użytych skryptów to Syd i 2 skrypty z phpclasses, jeden to czytnik RSS (+modyfikacja moja do ATOMA), a drugi odczytuje linki ze strony (tak jak macie w FF obok adresu ikonke RSS).

Jeśli chodzi o problemy, to mhh... najgorzej było z javascriptem, kompletnie pomieszałem, ale ważne, że działa. Bardzo userfriendly, ale tak mi nakazono...to dobrze, ale lenia miałem takiego, że hej. ;/ "Zły BIM!"

Nastepne posty też będą o programowaniu, a dokładniej o Syd'zie (moim frameworku) oraz o noobel.pl (główne założenia projektu).

Jak ktoś ma problemy z php śmiało PW.

BTW. Już na forum pisałem, ale napisze i tu. Poszukuje kogoś odpowiedzialnego na pomoc w directlink.pl (akceptowanie i filtracja blogów)
Szybki rozwój Nasza-klasa
napisany: 17.01.2008 · 12:32 · dodał: bim · komentarze: 6
Nasza-klasa.pl dostała niezłego kopa. Jeszcze na początku grudnia kiedy kupowane były nowe serwery przewidywano ruch 2mln użytkowników. Już w styczniu znalazło się 6mln. Skąd ten nagły przyrost? Może opisze go na własnym przykładzie.

Do Taty zadzwonił kolega. Zaczęli o czymś rozmawiac itd. itd. Wreszcie kolega wszczął temat naszej klasy. Później meine Vater oczywiście poprosił czy nie może na kompa. Wpisał nasza-klasa.pl i po 5min czekania zrezygnował. Z dobrej woli zarejestrowałem mu się i zawołałem gdy się już załadowała strona. Wpadł w istny szał szukania starych znajomych! Do 4 w nocy siedział na firmowym laptopie i klikał i klikał i klikał!!! Nie mogłem zrozumieć co go tak przyciągnęło. Nazajutrz sam postanowiłem wejść na nasza-klasa.pl i zobaczyć ocb. Na początku wyszukałem szkoły, dodałem fotke swoja i szkół. Później, po kilku dniach dostawałem emaile z informacją, że dostałem prywatna wiadomość na nasza-klasa.pl Tylko kto mógłby do mnie pisać..., ale ok, wchodze i zaproszenia od "kolegów" z podstawówki (połowy nie lubiłem no, ale cóż). Później zacząłem pisać na forum klas itd. Ale gdzie tu szybki rozwój skoro tylko 2 osoby? Ano, tata "pochwalił" się kolegom, że ma konto, koledzy się pochwalili później komuś, że założyli konto i tak to się kręci. Ja w szkole napomniałem naszemu klasowemu moderatorowi i na 2 dzień już większość klasy (wszyscy co mają neta) założyła konto na nasza-klasa.pl

Dużo można poczytać, że nasza-klasa.pl upadnie tak szybko jak się rozrosła. Tylko pytanie brzmi dlaczego? Przecież z roku na rok, każdy następny rocznik będzie chciał zobaczyć dawnych kumpli, koleżanki, albo miłości z swojej klasy. Częśto też może ktoś był wyśmiewany, a teraz jest prezesem i chce się pochwalić. Czuje, że nasza-klasa.pl jeszcze długo pozostanie na rynku.
Wyłączenie paska Network
napisany: 16.01.2008 · 20:28 · dodał: bim · komentarze: 8
Udało mi się za pierwszym razem, sdr naprawił.
Kod:
script + table {
display:none;
}

Udało mi się za drugim razem, sdr znów naprawił.
Kod:
#netbar {
visibility: hidden;
}

Udało mi się za trzecim razem, sdr pewnie naprawi (już naprawił :P)
Kod:
#netbar tr {
display:none;
}


Zabieram się do roboty za 4 sposób :D

ok, 4 sposób gotowy (z pomocą bartg)
Kod:


#netbar tr {
display: block;
position:absolute;
z-index:2000;
top: -600px;
width: 10%;
background: #000000;
}
Powrot
napisany: 16.01.2008 · 14:34 · dodał: bim · komentarze: 4
Mam nadzieję, że ktoś to będzie czytał. Raczej pisać będę tylko o php i takich bajerach :)

Na początek chcialbym podziękować pewnej osobie (ten ktoś wie o kim mówie :)), która emailowo nawróciła mnie do gtg :].

Bim is comming.

Design się już tworzy :)
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Engine by sdr · Design & Content by bim · Odsłon 10957 · Wizyt 9417