Zaloguj przez Facebooka
Blog · Archiwum · Galeria
Wróżbita Dawid vs Jasnowidz Marcin
napisany: 03.05.2019 · 17:16 · dodał: chaos · komentarze: 3
Ostatnio modne i mainstreamowe jest pisanie o GTA VI, że niby jest w produkcji, akcja będzie odbywać się w dwóch miastach i kilo innych, niepotwierdzonych bzdur. Prawda jest taka, że zgodnie ze schematem wydań poprzednich gier GTA, szóstka powinna być już dawno ograna. Tak nie jest, a głównym tego powodem jest... no właśnie, co?

Bez obaw, przecież to że Grand Theft Auto VI jest już w produkcji jest pewne jak smierć i podatki. Ba, ja nawet wiem kiedy będzie premiera. I moim źródłem nie jest wujek pracujący w Rockstar.

Niestety, nie mogę powiedzieć nic więcej bo musiałbym zapłacić milion funtów odszkodowania dla ludzi z Take2, którzy zdążyli mnie postraszyć rozprawami sądowymi i najemnikami z Merryweather.

Mogę natomiast powiedzieć, co zobaczyli w szklanym kloszu najlepsi wróżbici na świecie, którzy się kiedyś przypadkiem ujawnili.

Jest szansa na nowe GTA w tym roku?
GeeWhiz
napisany 04.05.2019 o godzinie 22:21
zobacz profil autora
Może jeszcze warto brać pod uwagę zyski ze sprzedaży V-ki no i oczywiście premiery konsol kolejnych generacji?! Zapowiedź kolejnej odsłony to zawsze okazja do nadrobienia poprzednich części -no i szansa dla handlowców na przewietrzenie magazynów. Co do RDO - to pytanie czy Rockstar będzie starał się jeszcze ratować przed kompromitacją, czy zamiast inwestować czas i zasoby postanowi odbić się na kolejnej premierze? Ja stawiałbym raczej na ten drugi scenariusz, jako bardziej opłacalny i łatwiejszy do realizacja dla R*.

Być może niedługo po premierze konsol kolejnej generacji pojawią się konkretne informacje na temat VI. Szczerze mówiąc nie jest mi zbyt śpieszno na premierę kolejnej odsłony serii, jak powiadają apetyt rośnie w miarę jedzenia, a ja spokojnie zadowalam się tym, co dostępne jest na rynku.

>Niestety, nie mogę powiedzieć nic więcej bo musiałbym zapłacić milion funtów odszkodowania dla ludzi z Take2, którzy zdążyli mnie postraszyć rozprawami sądowymi i najemnikami z Merryweather.

- Ja bardziej obawiałbym się rozjuszonych akcjonariuszy z Wall Street, budzisz się rano a tu konto w banku zamknięte, oszczędności zdeponowane, mieszkanie/dom przejęte przez bank, ubezpieczenia anulowane - no i status persona non grata. Pozostałaby tylko ucieczka do Korei Północnej.
chaos
napisany 03.05.2019 o godzinie 22:01
zobacz profil autora
Hehe, jak na spowiedzi. :) Ja myślę, że zapowiedź pod koniec tego roku jest realna. Dobrze to zrobiłoby notowaniom T2 na giełdzie i znalazłby się hajs na RDR2 na PC z większą aktualizacją. Rozkręciłoby to również RDO. Trzy pieczenie na jednym ogniu.

Skąd moje insynuacje? Tak było właśnie z piątką. Zapowiedzieli ją kiedy Max Payne 3 był w zaawansowanej fazie produkcji, a multiplayer w GTA IV dogorywał. Jak wiadomo do V trafiło wiele elementów z obu gier.

A GTA VI? Może 2021 i prawdopodobnie będzie to ostatni tytuł z serii. Ups. Właśnie otrzymałem sygnał z numeru zastrzeżonego. Jadą już po mnie.
sdr
napisany 03.05.2019 o godzinie 21:50
zobacz profil autora
Biorąc pod uwagę, że kiedy pisałem tamtego posta nie wiedziałem jeszcze o RDR2, teraz śmiało mogę powiedzieć, że w 2019 żadnej oficjalnej zapowiedzi VI nie zobaczymy. Powód jest prosty: R* dalej będzie walczyć o RDO, które póki co cienko przędzie. Zapowiedź VI byłaby w tym momencie gwoździem do trumny dla RDO, które co najmniej do premiery VI powinno uzupełniać wpływy do kasy z mikropłatności. Prędzej spodziewałbym się zapowiedzi RDR2 na PC coby jeszcze trochę podusić tę cytrynkę, a dopiero po roku od premiery na blaszaki można liczyć na zapowiedź VI. Tak więc kiedy premiera? Według mnie najszybciej w 2022 na konsolach. Będzie już jakieś dwa lata po premierze nowej generacji i akurat do tego czasu Rockstar pozna już w miarę dobrze nowy sprzęt.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że ja bym VI chciał jak najszybciej, choćby w poniedziałek. Myślę jednak, że będziemy musieli jeszcze poczekać i miejmy nadzieję, że będzie warto.
wybierz stronę: 1
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Engine by sdr · Design & Content by chaos · Odsłon 13947 · Wizyt 11712