|
    |
|
 | Imię (Nazwisko): Piotrek Ksywa: fan_GTA Miejscowość: nie podano Wiek: 36 lat |
|
P | W | Ś | C | P | S | N | | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | | | | | | |
|
|
Moje 20 lat na scenie GTA
napisany: 05.03.2025 · 23:57 · dodał: fan_GTA · komentarze: 3
|
To właśnie dzisiaj mija dwadzieścia lat mojej obecności na scenie GTA. Postaram się, żeby ten post był trochę taki wspominkowy.
Wszystko zaczęło się 5 marca 2005. Tego dnia na stronie konkursu Screen Of The Week będący integralną częścią strony gta.pl (późniejsze zaibatsu.pl) opublikowałem swojego pierwszego screena z GTA3. Niestety screen przepadł bezpowrotnie w związku z awarią strony. Zresztą nie tylko mój, bo z tego co się orientuję, to wszystkie screeny z tego roku przepadły.
Następnie zarejestrowałem się na stronie (2006) gtathegame.net gdzie udzielam się do dziś. Już tradycją na moim blogu stało się coroczne podsumowanie tego co działo się w konkretnym roku na scenie GTA.
W międzyczasie zarejestrowałem się także na stronie gtareview.com. Tam również w miarę możliwości aktywnie się udzielałem.
Powracając na chwilę do strony zaibatsu.pl to pamiętam, że na tamtejszym forum, ktoś założył temat o ciekawej nazwie - GangstaForum 20 lat później.
Pozostając jeszcze na wyżej wspomnianej stronie, to pamiętam jak we wrześniu 2006 wystartowała nowa edycja konkursu SOTW, gdzie oprócz zwykłych screenów gier można było dawać screeny wzbogacane o różne grafiki (SOTW Art). Jeśli mnie pamięć nie byli to byłem chyba pierwszą osobą, która wygrała w nowej edycji wspomnianego konkursu.
Kolejnym zdarzeniem, który zapadł mi w pamięć był całoroczny konkurs na stronie gtathegame.net. Jeśli mnie pamięć nie byli to każdy miesiąc miał inną tematykę.
Pamiętam również jak w 2007 wielu graczy (w tym ja) czekało na pierwszy trailer GTA4. Mimo upływu lat zwiastun ma ciągle swój klimat.
Kończąc ten wpis, nie mogę uwierzyć jak ten czas szybko leci. Przez te dwadzieścia lat doświadczyłem wiele przyjemnych chwil i mam nadzieję, że będę przez kolejne dwadzieścia będę doświadczał kolejnych przyjemnych momentów na scenie GTA.
|
sdr
napisany 10.03.2025 o godzinie 12:06
zobacz profil autora
|
@chaos :D pewnie niejeden by tak pomyślał :D
@Lux trzymam za słowo!
@fan_GTA gratki, no czas leci nieubłaganie, to prawda. Obyśmy za kolejne dwie dekady mieli nadal możliwość być tutaj i wzdychać z nostalgią jak to było kiedyś fajnie.
> GangstaForum 20 lat później
Nie wiem czy myślimy o tym samym, ale było też coś takiego jak "DEKADA, czyli _ZAIBATSU za 10 lat" - autor TangoDelta. Mam to nawet na dysku, chyba zapisane właśnie po to żeby "kiedyś" zweryfikować. Wrzucę wieczorem jakby ktoś chciał poczytać.
EDIT: (link ») - to wszystko co mam
|
Lux
napisany 06.03.2025 o godzinie 10:37
zobacz profil autora
|
Napiszę teraz ten komentarz, żebym mógł za 20 lat powspominać, jak wspominałem Twoje wspominanie tego, co było 20 lat temu.
|
chaos
napisany 06.03.2025 o godzinie 09:08
zobacz profil autora
|
Gdyby w 2005 roku ktoś Ci napisał, że za dwadzieścia lat będziesz pisał wspominki to uznałbyś go za wariata? 🤪
|
wybierz stronę: 1 |
© 2004 - 2025 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by fan_GTA · Odsłon 402586 · Wizyt 367034
|
| |