Zaloguj przez Facebooka

hjugo

blog

b l o ga r c h i w u mg a l e r i al i n k ik u m p l eo   m n i e
Plany
napisany: 30.03.2007 · 17:24 · dodał: hjugo · komentarze: 2
Poprzednią notkę nie chciało mi się za bardzo pisać, zrobiłem to na szybko. Teraz postaram się napisać dłuższą. A więc chodzi tu o podnietę. Wiadomo czym, GTA IV. Tak mi to namieszało w głowie, że postanowiłem zbierać na Xbox'a 360 Premium lub niedługo wchodzący Elite. Z samych kieszonkowych nie zdołam uzbierać 1500 zł do października. Mój kumpel szuka pracy dla nastolatka. Powiedział, że nie chce sam pracować i będzie pracować ze mną o ile można. W takim razie (czego bardzo sobie życzę) ta konsola prędko wyląduje na półce z TV w moim domu. Później kupiłbym sobie kilka gierk, TV z HD Ready do swojego pokoju i nareszcie mój złom (czyt. komputer). Tak wpłynął na mnie trailer GTA IV. Wariat ze mnie.

Dzisiaj byłem z klasą i z panią od religii na filmie "Tryptyk Rzymski". Sala była pusta, tylko nasza klasa. Ale gnój w cholerę. Niektórzy rzucali czapkami, paczkami od popcornu i rzucali nim. Najśmieszniejsze było, jak ktoś rzucił kartonem w panią, lol. Potem poszliśmy do jakichś dwóch kościołów i do McDonalda. Film był przenudny, trwał na szczęście tylko godzinę (a dokładnie 50 minunt).

Nie wiem, po co to piszę, ale jak już napisałem, to to opublikuję. Komentować!
Hot is coming!
napisany: 28.03.2007 · 10:11 · dodał: hjugo · komentarze: 2
Miałem to już napisać we wtorek tydzień temu, ale nie chciało mi się. Nareszcie nadeszła wiosna. I to ta prawdziwa. No bo co to za wiosna, kiedy pada śnieg i zimno (tak jak to była 21-23.03). Teraz nareszcie można wychodzić z domu bez kurtki, w samej bluzie. Tylko jest jeden minus, nie chce mi się uczyć. Mam dziś sprawdzian i kartkówkę z chemii, nauczyłem się tylko trochę na sprawdzian, w sumie to jeszcze będę się uczyć w budzie. Muszę się do nauki bardziej przyłożyć. W piątek idę z klasą i z babką od religii na "Tryptyk Rzymski". Film, który trwa 60 minut, a tworzone go 3 lata, bo jest animowany. Lol. Wolę to, niż siedzieć w budzie.

EDIT: Zapomniałem napisać, ale zbieram na PS2, chcę uzbierać do wakacji, a i tak pewnie jeszcze stanieje do tamtego czasu tak o ok. 50-100 zł. Nie zbieram na X360 lub PS3 (to później), bo zanim by to się stało, to byłyby następne wakacje, a ja nie chcę się przez te wakacje zanudzać, a kompa mam starutkikego.
Pani Hania
napisany: 17.03.2007 · 14:54 · dodał: hjugo · komentarze: 5
Siema. Jak wiecie (lub nie wiecie) chodzę do 1 gimnazjum. Niestety, koledzy i koleżanki z podstawówki (a dokładniej z mojej klasy) są teraz w różnych klasach, ale najgorsze to inny wychowawca. Tak się związaliśmy z tytułową Panią Hanią (wychowawczynią w podstawówce), że raz na jakiś czas spotykamy się zbyłą klasą i ulubionym nauczycielem. To co, że przychodzi połowa z klasy. Dziś takie spotkanie znowu się odbyło. Tym razem poszliśmy do Multikina. Mieliśmy dylamat, na jaki pójść by tu film. Ostateczny wybór padł na "Testosteron". I to był dobry wybór, zajebisty film, polecam. Nie będę się za długo rozpisywał, bo nie ma po co. Kolejne spotkanie ustalone jest za dwa tygodnie. Tym razem będzie smutniej. Idziemy na cmentarz, do byłego kolegi z klasy Adama, który powisił się w listopadzie. Miało to być dziś, ale odłóżyliśmy to. Dobra, nie będę się dłużej rozpisywał, nie ma po co. Cya.
Dead
napisany: 13.03.2007 · 07:36 · dodał: hjugo · komentarze: 2
Witam. Dawno nie pisałem (ponad 3 tygodnie). Miałem tego posta napisać w sobotę, ale mi się nie chciało, w niedzielę miałem miało czasu, wczoraj też. A mianowicie w sobotę zdechł mi chomik. Puszysty (bo tak się zwał) żył tylko cztery miesiące, a chomiki żyją ~2 lata (w sklepie był 2 miesiące, w domu też). Nie ma szczęścia do chomików, w październiku zmarł mi pierwszy chomik, który był w domu tylko 5,5 miesiąca, jednak nie wiem, ile żył, bo nie znam ilości miesięcy spędzonych w sklepie. Na szczęście mam jeszcze 2 chomiki i życzę im długoiego życia. Moja siostra chce nowego chomika, podobnego do Pusztystego, ale nie, uparłem się, chcę doczekać końca żywotu obecnych chomików i kupić sobie świnkę morską lub królika, a starzy na dzień dzisiejszy pozwalają mieć chomiki i 2 klatki, bo Puszysty mieszkał w klatce z Pysiem (taki inny chomik), a z tym nowym (propunujemy z siostrą imię Kubuś) nie ma pewności, czy zakumpluje się z Pysiem, jeśli nie, to potrzebna będzie inna klatka, za dużo zamieszania. Po Puszystym już mi przeszło, po pierwsym było gorzej. Domyślam się, że nikogo ta notka nie zainteresuje, ale trudno, musiałem to napisać.

Mimo śmierci chomika radosne dni. Dziś nie ma j.ang., tyle, że jest zebranie, ale nic chyba nie przeskrobałem, więc się nie boję, tylko spotkania z babką z chemii (2 z sprawdzianu, nie mówiłem starym). Od jutro do piątku rekolekcje, więc więcej odpoczynku i wolnego czasu. Kumpel niedługo kupuje PS3, zaprosi mnie i będzie git, będziemy grać w Ressistence'a i Formułę Jeden. :P Jeszcze jeden powód do zadowolenia - ciepłe i długie dni, szczególnie wczoraj, bez kurtki można było chodzić, jeszcze niedługo to wybiorę się z kumplami po lekcjach na kosza. :P To chyba najdłuższa notka na tym blogu, nie spodziewaęm się tego, że będzie ona taka długo. No idę podładować komę. :P Ema.

EDIT:
Zapomniałem, wczoraj stary kupił sprężone powietrze, czyściliśmy kompa, kurzu jak cholera. Na szczęście teraz tem. jest niska i nie ma kurzu. :P
KDK - Początki składu
napisany: 24.02.2007 · 22:16 · dodał: hjugo · komentarze: 5 · zamknięty
Toni dał zajebisty filmik z Dziećmi Putina, pomyślałem, że nie mogę być gorszy. Więc daję wam to, dzieło Dzieci Neostrady:
http://www.youtube.com/watch?v=JWQSpn2tkzo
Od dzisiaj mam nowe życzenie. Aby rodzice tych panów (szczególnie tego w tym niebieskim) zobaczyli co zażywają (jeśli jeszcze tego nie wiedzą).
Życie jest ciężkie, ale razem damy radę JOŁ!
Kolejny fajny weekend
napisany: 23.02.2007 · 18:35 · dodał: hjugo · komentarze: 9 · zamknięty
Elo & hello. Dziś przynudzę o kolejnym weekendzie. Stary wyjechał z siostrą do babci, kuzynostwa i wujostwa (szkoda, że nie do dziadostwa, bo dziadka nie ma). No i spokojny weekend elo. Nie będzie ograniczeń co do kładzenia się spać. Tym lepiej, że wracają dopiero w sobotę. No i jeszcze były 2 sprawdziany (z chemii i z matmy), oby dwa wypadły do dupy, poprawiam je. A jeszcze mnie w następnym tygodniu 3 sprawdziany czekają, ale na szczęście proste, bo z geografii, anglika i infy. No i jeszcze od 18.30 jest spotkanie dla przyszłych ludzi do bierzmowania, nie poszedłem, nie chce mi się.
Weekend!!!!!!!!
napisany: 16.02.2007 · 20:22 · dodał: hjugo · komentarze: 2 · zamknięty
No i wreszcie długo wyczekiwany tydzień, chociaż strasznie nudno, nie mam co robić przed kompem, a po za nim to tym bardziej. Słońce zachodzi później, o 16.00 jest już jasno, po prostu nabieram energii do życia. Jeszcze trochę do wiosny, pootem lato i wakacje. Nie mogę się doczekać.

Tak swoją drogą to w środę tatuś (lol) kupił pierwszą cyfrówkę. Niestety zabrał ją na szkolenie z pracy (wraca jutro), więc dziś sobie fotek nie porobię, chociaż niedługo to się mi ona w sumie znudzi. Ale co tam. Jutro dam jakieś zdjęcia. Co do aparatu to Nikon Coolpix L5.

W sumie to oprócz posta o nowym kolorku to nie pisałem nic od dwóch tygodni.
Nowy kolorek!
napisany: 15.02.2007 · 17:16 · dodał: hjugo · komentarze: 5 · zamknięty
Wow! Kupiłem sobie nowy kolor nicka. Wow. Zostało mi niecałe 6$, ale co tam, przynajmniej ksywa fajnie wygląda.
Męka po feriach
napisany: 02.02.2007 · 19:27 · dodał: hjugo · komentarze: 7 · zamknięty
Yo. Pierwszy po feriach tydzień w budzie poszedł dobrze. 6 z muzyki, 5 z geografii, 5 z biologii, 2 z infy i 3 z fizyki. Ale tydzień poszedł dobrze. Tylko tej oceny z infy żałuję, to za zad.dom. :(

NO I GTG.BIRTHDAY! STO LAT!!!
Wróciłem!
napisany: 28.01.2007 · 16:24 · dodał: hjugo · komentarze: 7 · zamknięty
Wróciłem ze wsi, od znajomych. Było fajnie, ale nie będę się rozpisywał, bo i tak nikogo to nie zainteresuje. Ferie się kończą, jutro do budy. :(

Macie link do mojgo gramsajta: http://ja.gram.pl/Pomarańczko
© 2004 - 2023 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by hjugo · Odsłon 16317 · Wizyt 15123