Zaloguj przez Facebooka

Chaos

blog

blogarchiwum
Stara miłość nie wieczność
napisany: 11.01.2023 · 19:12 · dodał: Chaos · komentarze: 2
Jak to mówią młodość nie rdzewieje czy jakoś tak. Z plotek na swój temat mógłbym napisać książkę która stała by się bestsellerem Empiku, tyle że na starość mi się już nie chce. Jak byłem młodszy to wiaderko z wodą trzymając chujem wnosiłem po schodach na dziesiąte piętro. A teraz? Teraz to mi się nie chce. Mam wrażenie że z wiekiem człowiekowi z trudem przychodzą z pozoru proste czynności z których kiedyś czerpało się radość. Na przykład jazda na rowerze. Kiedyś świat bym objechał, w ubiegłym roku tylko 400 km. Albo gry wideo. Pamiętam do dziś swój życiowy rekord 16 godzin non stop w Max Payne 3. W ubiegłym roku tyle grania starczało mi na dwa tygodnie.Powyżej garść statystyk jakie otrzymałem od Japończyków. Zaskoczony jestem że potrafiłem znaleźć choć trochę wolnego czasu i radości w tym skażonym, przeładowanym informacjami świecie. Małe rzeczy, które jednak cieszą.

Ktoś powie - książkę byś przeczytał, a nie grał w gry które ogłupiają.
Odpowiem: przeczytałem 5. 500% więcej niż w roku nie pamiętam.

Kolejny rok jeździłem na desce, nawet po drogach publicznych i się przez blisko 100 kilometrów nie zabiłem. Zabiłem tylko podróbkę GoPro.

W pracy spędziłem około 2100 godzin. Nie liczę karnych nocnych dyżurów redaktorskich w GTG bo to robię za darmo i od serca. Może nie napisałem żadnego njusa, ale wyprodukowałem 3 teksty wskrzeszonego trupa Kiedyś się grało.

Wspaniały to był rok. Nie zapomnę go nigdy. A czego bym sobie życzył w 23? To już chyba wiecie ;)
sdr
napisany 11.01.2023 o godzinie 21:22
zobacz profil autora
Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam. Czyli nie muszę walczyć 😝
Chaos
napisany 11.01.2023 o godzinie 19:16
zobacz profil autora
Wszyscy kłamią. Nawet wygenerowany obrazek z PlayStation bo gier było 19. 3 w tym roku ;)

(link »)
wybierz stronę: 1
© 2004 - 2023 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by Chaos · Odsłon 139393 · Wizyt 117604