Dawid

blog

blogarchiwumlinkikumpleo mnie
Not read
napisany: 31.01.2018 · 19:32 · dodał: Dawid · komentarze: 4
Gdyby ktoś pytał czy Rockstar czyta maile od fanów

Kelner
napisany: 07.08.2017 · 11:35 · dodał: Dawid · komentarze: 4 · zamknięty
Pewnie każdy widział już billboardy i reklamy w TV, ale pozwolę sobie zwrócić Waszą uwagę również tutaj Nasz redakcyjny kolega Przemek, znany na stronie bardziej jako Toni, wkroczył na drogę powieściopisarstwa i już w najbliższy piątek (11 sierpnia) na półki księgarń trafi jego pierwsza książka zatytułowana "Kelner".

Debiutancka powieść należy do gatunku kryminałów i opowiada o śledztwie w sprawie zabójstwa kibica Legii Warszawa prowadzonym przez policjantów z poznańskiej komendy. To jednak dopiero początek zawiłej historii. Sprawdźcie zajawkę i recenzje na stronie wydawnictwa oraz na stronie autora. Ja już czytałem (nie, nie zajawkę :P ), polecam!


W związku z premierą przygotowaliśmy dla użytkowników GTG specjalną ofertę w ramach, której "Kelnera" dostaniecie za symboliczną dyszkę, a jeśli macie na koncie $$500 punktów książka może być Wasza praktycznie za friko (zdaję sobie sprawę, że nabijanie punktów to też jakiś wysiłek ).

Odbierz swój egzemplarz!

Uwaga! Akcja jest ograniczona do jednego egzemplarza na osobę/adres. Naiwnie liczę na uczciwość i brak nadużyć. Zastrzegam sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia i zakończenia akcji w dowolnym momencie
Paradoks
napisany: 11.01.2016 · 22:01 · dodał: Dawid · komentarze: 2 · zamknięty
Powód do dumy i wstydu jednocześnie. Moje pierwsze 100% w GTA.
Po dwóch i pół roku :P

© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK · All Rights Reserved
Design & Engine by sdr · Content by Dawid · Wizyt 52744